Provoz OČKOVACÍHO CENTRA byl ve sportovní hale UKONČEN ke dni 29. 08. 2021. Očkování bude pokračovat v prostorách Nemocnice Most. (budova „B“, prostor vstupní vestibul – přednáškový sál, 1. podlaží) PROVOZNÍ DOBA: Po - So 7:30 - 15:00 hodin Očkovací místo pro děti ve věku 12 – 15 let je v… více informací

Posilovna funguje ve sportovní hale už od svého znovuotevření po rekonstrukci a zpočátku nebyla určena pro nejširší veřejnost. Celá hala fungovala dříve jen pro uzavřenou skupinu sportovců a sportovních klubů. To je už ale minulostí. Možná budete příjemně překvapeni, co všechno ve sportovní hale najdete a můžete využít.

Posilovna je otevřena pro každého, kdo si chce protáhnout a regenerovat své tělo. Kromě sportovců tu tak může zdejší služby využívat i běžný občan a strávit příjemné dopoledne i odpoledne.

K dispozici je zde nejmodernější vybavení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky. K dispozici je tu jeden cyklotrenažér. Nechybí ani možnost se zde občerstvit či využít kondičního trenéra (na objednávku). Je to služba i pro nesportovce a pro ty, kteří nevědí, jak začít. Lidé si mohou nechat sestavit tréninkový plán, konzultovat výživu a správnou životosprávu.

CENÍK


Galerie