SPORTOVNÍ HALA MOST a.s. neprovozuje a neovlivňuje provoz VELKOKAPACITNÍHO OČKOVACÍHO CENTRA, s informacemi o rezervacích a průběhu očkování se obracejte na KRAJSKOU ZDRAVOTNÍ a.s., která toto zařízení provozuje. DĚKUJEME. více informací

Posilovna funguje ve sportovní hale už od svého znovuotevření po rekonstrukci a zpočátku nebyla určena pro nejširší veřejnost. Celá hala fungovala dříve jen pro uzavřenou skupinu sportovců a sportovních klubů. To je už ale minulostí. Možná budete příjemně překvapeni, co všechno ve sportovní hale najdete a můžete využít.

Posilovna je otevřena pro každého, kdo si chce protáhnout a regenerovat své tělo. Kromě sportovců tu tak může zdejší služby využívat i běžný občan a strávit příjemné dopoledne i odpoledne.

K dispozici je zde nejmodernější vybavení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky. K dispozici je tu jeden cyklotrenažér. Nechybí ani možnost se zde občerstvit či využít kondičního trenéra (na objednávku). Je to služba i pro nesportovce a pro ty, kteří nevědí, jak začít. Lidé si mohou nechat sestavit tréninkový plán, konzultovat výživu a správnou životosprávu.

CENÍK


Galerie