SPORTOVNÍ HALA MOST a.s. neprovozuje a neovlivňuje provoz VELKOKAPACITNÍHO OČKOVACÍHO CENTRA, s informacemi o rezervacích a průběhu očkování se obracejte na KRAJSKOU ZDRAVOTNÍ a.s., která toto zařízení provozuje. DĚKUJEME. více informací

Dynamická posilovna funguje ve sportovní hale už od svého znovuotevření po rekonstrukci. 

Posilovna je otevřena pro každého, kdo si chce protáhnout a regenerovat své tělo. Kromě sportovců tu tak může zdejší služby využívat i běžný občan a strávit příjemné dopoledne i odpoledne.

K dispozici je zde nejmodernější vybavení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Patří mezi ně například běžecké pasy, veslovací trenažér, cyklotrenažér a dva orbitreky – což je revoluční fitness nářadí, které pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce.  Nechybí ani možnost se zde občerstvit či využít kondičního trenéra (na objednávku). Je to služba i pro nesportovce a pro ty, kteří nevědí, jak začít. Lidé si mohou nechat sestavit tréninkový plán, konzultovat výživu a správnou životosprávu. Pro velký zájem o běžecké pasy je lepší si je předem zarezervovat přímo na recepci sportovní haly.

RECEPCE

+420 474 774 702

recepce@sportovnihalamost.cz

CENÍK    


Galerie