Provoz OČKOVACÍHO CENTRA byl ve sportovní hale UKONČEN ke dni 29. 08. 2021. Očkování bude pokračovat v prostorách Nemocnice Most. (budova „B“, prostor vstupní vestibul – přednáškový sál, 1. podlaží) PROVOZNÍ DOBA: Po - So 7:30 - 15:00 hodin Očkovací místo pro děti ve věku 12 – 15 let je v… více informací

Dynamická posilovna funguje ve sportovní hale už od svého znovuotevření po rekonstrukci. 

Posilovna je otevřena pro každého, kdo si chce protáhnout a regenerovat své tělo. Kromě sportovců tu tak může zdejší služby využívat i běžný občan a strávit příjemné dopoledne i odpoledne.

K dispozici je zde nejmodernější vybavení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Patří mezi ně například běžecké pasy, veslovací trenažér, cyklotrenažér a dva orbitreky – což je revoluční fitness nářadí, které pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce.  Nechybí ani možnost se zde občerstvit či využít kondičního trenéra (na objednávku). Je to služba i pro nesportovce a pro ty, kteří nevědí, jak začít. Lidé si mohou nechat sestavit tréninkový plán, konzultovat výživu a správnou životosprávu. Pro velký zájem o běžecké pasy je lepší si je předem zarezervovat přímo na recepci sportovní haly.

RECEPCE

+420 474 774 702

recepce@sportovnihalamost.cz

CENÍK    


Galerie