Provoz OČKOVACÍHO CENTRA byl ve sportovní hale UKONČEN ke dni 29. 08. 2021. Očkování bude pokračovat v prostorách Nemocnice Most. (budova „B“, prostor vstupní vestibul – přednáškový sál, 1. podlaží) PROVOZNÍ DOBA: Po - So 7:30 - 15:00 hodin Očkovací místo pro děti ve věku 12 – 15 let je v… více informací

Venkovní sportoviště v ulici Majakovského (pod spodní budovou gymnázia) je k dispozici nejenom sportovním klubům, ale také veřejnosti. Multifunkční areál se skládá z hřiště na házenou, malou kopanou, dvou tenisových kurtů a víceúčelového hřiště. Pro rodiče, kteří si jdou zasportovat a chtějí mezitím zabavit své děti, je k dispozici malé dětské hřiště. V areálu je také restaurace. Hřiště je otevřeno od dubna do října denně od 09:00 do 21:00 hod, sportování ve večerních hodinách je možné díky umělému osvětlení. Hřiště je možné využívat po předchozí telefonické domluvě, nejlépe den předem.

Statutární město Most odkoupilo tento areál v roce 2018 od soukromníka, aby sportoviště zůstalo zachováno a fungovalo tak, jak byla veřejnost zvyklá. Hřiště jsou v perfektním stavu, udržované a čisté. Sportoviště je hojně využíváno veřejností a sportovními kluby. Mimo jiné slouží pro výuku tělesné výchovy mosteckého gymnázia.

Hřiště: 2x tenisový kurt, 1x hřiště malá kopaná, házená, 1x multifunkční hřiště

Zpoplatněné služby: osvětlení hřiště, zapůjčení tenisových raket, míčků a míčů na kopanou

CENÍK PRONÁJMU

PROVOZNÍ DOBA
DUBEN - ŘÍJEN 09:00 - 21:00 hod.
REZERVACE
+420 736 673 263 majakovskeho@sportovnihalamost.cz


Galerie