Provoz OČKOVACÍHO CENTRA byl ve sportovní hale UKONČEN ke dni 29. 08. 2021. Očkování bude pokračovat v prostorách Nemocnice Most. (budova „B“, prostor vstupní vestibul – přednáškový sál, 1. podlaží) PROVOZNÍ DOBA: Po - So 7:30 - 15:00 hodin Očkovací místo pro děti ve věku 12 – 15 let je v… více informací

Společnost SPORTOVNÍ HALA MOST a.s. mimo jiné nabízí údržbu zatravněných ploch, fotbalových hřišť a také hřišť s umělým povrchem. Pro tuto činnost je vybavena kvalitní zemědělskou technikou, kterou se snaží neustále obnovovat a modernizovat. Zaměstnává osoby s potřebným odborným školením. Společnost udržuje zeleň nejen na sportovištích, které má v pronájmu, ale například na Základních školách v Mostě. Může se také pochlubit údržbou fotbalových hřišť pro FK Baník Most - Souš.

Mezi další služby, které společnost nabízí patří správa a údržba dětských hřišť

A jako poslední Vám může nabídnout k pronájmu kryté pódium (výška 1 m - šířka 4 m - délka 8 m). Pódium Vám dovezeme, provedeme montáž i demontáž.

Všechny tyto služby jsou velmi specifické a proto Vám cenovou nabídku zpravujeme na míru dle Vašich konkrétních požadavků. 

KONTAKTY