Dětská hřiště

Dětské hřiště Vtelno
Dětské hřiště Vtelno je v klidném místě obce Vtelna. Je situováno na slunném místě nedaleko náměstí. Hřiště je vybaveno nenáročnými dětskými prolézačkami vhodnými a bezpečnými i pro ty nejmenší ratolesti. Větší děti i odrostlejší mládež může využít pingpongový stůl a asfaltové oplocené hřiště s basketbalovým košem.
Dětské hřiště v Mozartově ulici
Dětské hřiště v Mozartově ulici je postaveno na klidném místě mezi bloky domů oddělené od městského provozu a hluku. Nenáročnost dětských prolézaček je vhodná a bezpečná i pro malé děti předškolního věku. Na své si jistě přijdou i děti mladšího školního věku. Pro rodiče těch nejmenších jsou připraveny pohodlné lavičky. Odrostlejší děti společně s mládeží jistě rády využijí oplocené asfaltové hřiště s basketbalovým košem a pingpongové stoly.
Dětské hřiště ve Fibichově ulici
Dětské hřiště ve Fibichově ulici přivítá svým vybavením snad všechny děti od nejmenších až po ty nejstarší. Ti nejmenší tu najdou jednoduché prolézačky, houpačky i pískoviště a jejich rodiče pohodlné lavičky na sezení. Ti větší a šikovnější rádi využijí náročnější prolézačky, zavěšené houpačky a především zavěšenou kladku se sedákem, na které ujedou hezkých pár desítek metrů. Pro ty ještě větší je připraveno asfaltové hřiště s basketbalovým košem.
Dětské hřiště v Souši
V poklidné zástavbě Souše je postaveno dětské hřiště s prolézačkami pro malé a asfaltové hřiště pro větší děti a mládež. Ti úplně nejmenší zde najdou i pískoviště a jejich rodiče lavičky okolo něj. Bezpečnou prolézačku tu najdou i malé děti a na ty větší tu čeká náročnější a vyšší prolézačky. Asfaltové hřiště obehnané plotem s malými brankami nebo sítí je vhodné pro volejbal, nohejbal nebo pro ty, kteří chtějí honit hokejkami tenisák. Ti co chtějí mohou využít pingpongový stůl nebo plácek s basketbalovým košem.
Dětské hřiště v Lidické ulici
Dětské hřistě v Lidické ulici je klidné místo obklopené paneláky. Své atrakce tu najdou jak ti nejmenší mrňousové, tak odrostlejší děti. Najdeme tu totiž od velkých pískovišť a malých pružinových houpaček, přes domečkovou prolézačku se skluzavkou až po úžasnou provazovou pyramidu. Prostředí hřiště je šikovně zasazeno napůl mezi stromy, chcete-li se schovat před sluníčkem, tak do otevřeného prostoru, chcete-li se prohřát.

Dokumenty Sportovní haly

Dokumenty Sportovní haly Most,a.s.:

Přijímáme poukázky

Sodexo a Chéque Déjeuner se slevou pro in-line ANS a fintess

Držitelé MultiSport karet mohou využívat fitness SHM