Pro veřejnost

Bruslení na ANSu
Veřejné bruslení na ANSu začne 1.9.2015. Nově každý pracovní den od 15:00 do 16:30.
Pronájem sportovišť
Vedení haly společně s magistrátem nabízí veřejnosti a organizacím jednorázový i pravidelný pronájem sportovišť a hal.

Sportoviště

Sportovní hala Most
Sportovní hala v Mostě je hlavním stánkem sportovišť spravovaných magistrátem. Zahrnuje v sobě hned několik prostorů pro sportovní vyžití. Současně je sídlem správy a vedení všech spravovaných sportovišť. Kromě sportovního vyžití nabízí parkovací prostory v krytých garážích nebo v oploceném areálu.
Areál netradičních sportů
Areál netradičních sportů nabízí velice kvalitní povrch pro hokejbal i in-line bruslení. Jde o krytý areál (dřívější zimní stadion) nacházející se za mosteckým gymnáziem.
Sportoviště Albrechtická
Sportovní areál Albrechtická s venkovním fotbalovým hřištěm, krytou velkou tělocvičnou, šatnami a dalším zázemím je ideální pro pořádání turnajů řady kolektivních sportů, kondičních cvičení a dalších sportovních aktivit.
Skatepark Šibenik
Skatepark na Šibeniku přivítá vyznavače prkýnek i BMX kol. Hřiště je rozděleno na spodní část s rampami a horní s betonovými bloky. Koukni na fota a jdi si užít spoustu zábavy. Máš to uprostřed města a přesto na klidném místě.
Sportoviště Čepirohy
Sportovištěm v Čepirozích je travnaté fotbalové hřiště se zázemím a malým travnatým "čutapláckem". Čepirožské hřiště je domovem fotbalové školičky, kde se s míčem učí ti nejmenší caparti. Hřiště můžete po dohodě s vedením SHM využít pro své aktivity i Vy.

Dokumenty Sportovní haly

Dokumenty Sportovní haly Most,a.s.:

Přijímáme poukázky

Sodexo a Chéque Déjeuner se slevou pro in-line ANS a fintess

Držitelé MultiSport karet mohou využívat fitness SHM