Aktuality

Pořádáme

Pořadané akce podle data konání

Ne 24. 02. 19

08:0018:00Badminton Baník MostGP C U15Malá hala
09:0015:00Mostecký fotbalový klubturnaj ročník 2011Velká hala
10:0013:00Stolní tenisBaník Most A x Litoměřice BStolní tenis
11:0012:30HokejbalLSŽ Č-Střed/SeverANS
14:0016:00HokejbalII.liga Č-Sever HBC Most B - HBC Bazzy DěčínANS
15:0016:30veřejnostLIDYAlbrechtická - tělocvična
16:0018:00Házenkářský klub Baník MostHK Baník Most x Dukla Praha BVelká hala
16:0018:00HokejbalII.liga Č.-Sever TJ Baník Meziboří - HSÚ HBC Ještěři Ústí nad LabemANS
18:0020:00Házenkářský klub Baník Mostmuži HK Baník Most x Dukla Praha BVelká hala

Po 25. 02. 19

15:0016:30VeřejnostVeřejné brusleníANS
17:0022:00StolnĂ­ tenisMĂšStolnĂ­ tenis
18:0019:00Hokejbalp. UrbanANS
20:0021:00HokejbalTJ Baník MeziboříANS

Ăšt 26. 02. 19

15:0016:30VeřejnostVeřejné brusleníANS
17:0018:30Basketbal Baník MostStarší žáci U15 vs. BA 2006 Roudnice nad Labem, Regionální divizeMalá hala
18:3020:00Basketbal Baník MostBA 2006 Roudnice nad Labem vs. Starší žáci U15, Regionální divizeMalá hala
20:0021:00Futsalp. ŠvarcAlbrechtická - tělocvična

St 27. 02. 19

15:0016:30VeřejnostVeřejné brusleníANS
19:3021:00VeřejnostTJ Baník MeziboříANS

ÄŚt 28. 02. 19

15:0016:30VeřejnostVeřejné brusleníANS
17:1518:30HokejbalINTEGRIANS
18:3019:30SHMp. PolívkaAlbrechtická - tělocvična

Pá 01. 03. 19

07:0022:00Kulturarezervace koncertVelká hala
15:0016:30VeřejnostVeřejné brusleníANS
17:0021:00veřejnostMARSAlbrechtická - tělocvična
17:3019:30Basketbal Baník MostStarší žákyně U15 vs. BK Teplice, Regionální divizeMalá hala
19:4521:30Basketbal Baník MostMuži vs Sluneta Ústí nad Labem, Severočeská liga - čtvrtfinále play-off Malá hala

So 02. 03. 19

10:0012:00Basketbal Baník MostNejmladší minižáci U11 (mix) vs. BK Chomutov"A", Oblastní přeborMalá hala
11:0017:00Dámský házenkářský klubrezervace podkrušnohorkaVelká hala
12:0014:00Basketbal Baník MostBK Chomutov"A" vs SLUNETA Ústí nad Labem "D" , Oblastní přeborMalá hala
14:0016:00Basketbal Baník MostSLUNETA Ústí nad Labem "D" Nejmladší minižáci U11 (mix), Oblastní přeborMalá hala
15:0017:00HokejbalLSŽ Č.-Střed/Sever HBC Most - Elba DDM Ústí nad LabemANS
16:0019:00StolnĂ­ tenisBanĂ­k Most B x LitvĂ­nov AStolnĂ­ tenis
17:0019:00SHMp.ŠujanskýBox
18:0020:00Dámský házenkářský klubDHK Baník Most x BánovceVelká hala