Aktuality

Pořádáme

Pořadané akce podle oddílů

Badminton Baník Most

Ne 24. 02. 1908:0018:00GP C U15Malá hala

Basketbal Baník Most

Út 26. 02. 1917:0018:30Starší žáci U15 vs. BA 2006 Roudnice nad Labem, Regionální divizeMalá hala
Út 26. 02. 1918:3020:00BA 2006 Roudnice nad Labem vs. Starší žáci U15, Regionální divizeMalá hala
Pá 01. 03. 1917:3019:30Starší žákyně U15 vs. BK Teplice, Regionální divizeMalá hala
Pá 01. 03. 1919:4521:30Muži vs Sluneta Ústí nad Labem, Severočeská liga - čtvrtfinále play-off Malá hala

Dámský házenkářský klub

So 23. 02. 1918:0020:00DHK Baník Most x Veselí nad MoravouVelká hala

Futsal

Út 26. 02. 1920:0021:00p. ŠvarcAlbrechtická - tělocvična

Hokejbal

So 23. 02. 1912:3014:30II.liga Č.Sever HC Nordics Most - SHC Killers LitoměřiceANS
So 23. 02. 1915:0017:00Extraliga HBC Most - HbK KarvináANS
So 23. 02. 1917:0019:00II.liga Č-Sever HbC Rondo Teplice - Panther KadaňANS
So 23. 02. 1919:3021:00p. BelingerANS
Ne 24. 02. 1911:0012:30LSŽ Č-Střed/SeverANS
Ne 24. 02. 1914:0016:00II.liga Č-Sever HBC Most B - HBC Bazzy DěčínANS
Ne 24. 02. 1916:0018:00II.liga Č.-Sever TJ Baník Meziboří - HSÚ HBC Ještěři Ústí nad LabemANS
Po 25. 02. 1918:0019:00p. UrbanANS
Po 25. 02. 1920:0021:00TJ Baník MeziboříANS
Čt 28. 02. 1917:1518:30INTEGRIANS

Házenkářský klub Baník Most

Ne 24. 02. 1916:0018:00HK Baník Most x Dukla Praha BVelká hala
Ne 24. 02. 1918:0020:00muži HK Baník Most x Dukla Praha BVelká hala

Kultura

Pá 01. 03. 1907:0022:00rezervace koncertVelká hala

Mostecký fotbalový klub

So 23. 02. 1909:0013:00roč. 2010 (U9) Albrechtická - tělocvična
Ne 24. 02. 1909:0015:00turnaj ročník 2011Velká hala

SHM

So 23. 02. 1917:0019:00p.ŠujanskýBox
Čt 28. 02. 1918:3019:30p. PolívkaAlbrechtická - tělocvična

Stolní tenis

So 23. 02. 1910:0013:00Baník Most E x Baník Březenecká BStolní tenis
So 23. 02. 1915:0018:00Baník Most A x ŠtětíStolní tenis
Ne 24. 02. 1910:0013:00Baník Most A x Litoměřice BStolní tenis
Po 25. 02. 1917:0022:00Stolní tenis

Veřejnost

Po 25. 02. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
Út 26. 02. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
St 27. 02. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
St 27. 02. 1919:3021:00TJ Baník MeziboříANS
Čt 28. 02. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS
Pá 01. 03. 1915:0016:30Veřejné brusleníANS

veřejnost

Ne 24. 02. 1915:0016:30LIDYAlbrechtická - tělocvična
Pá 01. 03. 1917:0021:00MARSAlbrechtická - tělocvična